Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
7 aylık Galaxy Tab A7 deneyimi
Thumbs Up 
2021 Şubat ayının ilk haftası Galaxy Tab A7 almıştım. Ve hala kullanıyorum. 32 GB'lik modelini almıştım ve bu yüzden şuan depolama konusunda çok büyük sıkıntı çekiyorum. SD karta oyun aktarılmıyor. Bu yüzden illa sana tabletin kendi depolaması dayatılıyor. Alacaksanız 64 GB alın derim. 

Şimdi geçelim deneyimime:

Eksileri:
  • Ara sıra takılıyor. Sorun işlemcide mi yoksa RAM'de mi bilmiyorum.
  • Kutuda gelen şarj cihazı şarj için yetmiyor, daha iyisi konulabilirmiş. 1 saatte %20 civarı anca doluyor.
Eksileri bu kadardı. Aklıma daha gelince konuyu düzenleyip yazarım. Şimdi artılarına geçelim.

Artıları:
  • Oyun performansı gayet güzel fakat Asphalt 8 oynarken yarışın başlarında dokular tam yüklenemiyordu. Arabalar kristal gibi bir şeye dönüşüyordu. 5-6 saniye sonra düzeliyordu.
  • Şarjı yavaş doluyor demiştim, evet bu doğru fakat şarjı uzun gidiyor. 5-6 saat oyun oynatacak derecede.
  • Ekranı parlak. Geceleri parlaklığı sorun olsa da gündüzleri gayet güzel bir ekranı oluyor.
Artıları da bu kadardı. Aklıma daha gelirse düzenleyip yazarım.

Tablet alınacak düzeyde mi derseniz bu fiyata alınacak en iyi tabletlerden. Başta dediğim gibi 64 GB'lık modelini alın yoksa oyun konusunda sorun yaşarsınız. Ha fakat oyun oynayamayacağım, oynasam bile 1-2 tane oyun yüklerim derseniz 32 GB'lik modeli çok sorun oluşturmaz. SD karta film, video veya müzik gibi şeyler atılabiliyor çünkü.
Ara

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping